fbpx

INDIVIDUELE PERSONEN

01. Solvay Herenhuis

FAVORIET VAN ZATERDAG 9, ZONDAG 10, ZATERDAG 16 EN ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  224 Louizalaan, 1050 Brussel...

02. Tassel Herenhuis

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  Paul Emile Jansonstraat 6, 1000 Brussel Reservering Dit herenhuis,…

03. Max Hallet Herenhuis

ZATERDAG 9, ZONDAG 10 MAART, ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  Louizalaan 346, 1000 Brussel Dit herenhu...

04. Hannon Herenhuis

FAVORIET VAN ZATERDAG 9 et ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  Verbindingslaan 1, 1060 Sint-Gillis In 1903 ontwierp…

05. Haerens Herenhuis

ZATERDAG 9 en ZONDAG  10 MAART 2024 Meeting Point  384 Brugmannlaan, 1180 Ukkel In 1928 voert de art deco-architect...

06. Villa Empain - Fondation Boghossian Stitchting

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point 67 Franklin Rooseveltlaan, 1050 Elsene  Deze mythische en lange tijd…

07. Museum en Tuinen Van Buuren

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  41 Léo Erreralaan, 1180 Ukkel Het in 1928 voltooide huis van…

08. Flagey NIR

FAVORIETEN VAN ZATERDAG 9 en ZATERDAG 10 MAART 2024 Meeting Point Heilig-Kruisplein, 1050 Brussel "Geluidsfabriek", het "Flagey-sc...

09. Palais de la Folle Chanson

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10MAART 2024 Meeting Point  Generaal Jacqueslaan 2, 1050 Brussel Dit hoekappartementsgebouw in art…

10. Persoonlijke woning Paul Hamesse

ZATERDAG 9 en ZONDAG  10 MAART 2024 Meeting Point  25 Jef Lambeauxlaan, 1060 Sint-Gillis In 1909 ontwierp architect…

11. Persoonlijke woning Ernest Blerot

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2022 Meeting Point  Belle-Vuestraat 46, 1000 Brussel Ernest Blerot, de bijzonder productie...

12. Otlet Herenhuis

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  13 Florencestraat, 1000 Bruxelles Architect Octave Van Rysselberghe bouwde ...

13. Sint-Augustinus Kerk

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10MAART 2024 Meeting Point  Hoogte Honderdplein, 1190 Vorst  Deze art deco-kerk werd tussen 1932 en...

14. Woning Marit (of "Tenaerts")

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  5 Tweede Koninginstraat, 1180 Ukkel Dit art deco-huis met uitgepuurde…

15. De Decker Huis

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  118 Montjoielaan, 1180 Ukkel Deze gezinswoning die in 1933 door…

16. Woning Van der Elst

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  491 Brugmannlaan, 1180 Ukkel Dit huis werd in 1920 in…

17. Voormalige persoonlijke woning Adrien Blomme

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  52 Franklin Rooseveltlaan, 1000 Brussel Reservering Uitzonderlijke opening van…

18. Voormalig woning-atelier van Fernand Dubois

ZATERDAG 9 MAART 2024 Meeting Point  Brugmannlaan 80, 1190 Vorst In 1901 bouwde Victor Horta dit opmerkelijke…

19. Woning Roosenboom

ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 MAART 2024 Meeting Point  83 Faiderstraat, 1050 Elsene Reservering Huis Roosenboom kwam er…

20. Danckaert Herenhuis

ZATERDAG 9 MAART 2024 Meeting Point  33 Meyerbeerstraat, 1190 Brussel Villa uit 1922 in art-decostijl ontworpen voor…

23. Sint-Jan-Baptistkerk

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  Sint-Jan-Baptistvoorplein, 1080 Sint-Jans-Molenbeek Dit werk van architect...

24. Paleis voor Schone Kunsten van Brussel (BOZAR)

FAVORIET VAN ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel De bouw van dit groots...

25. Riez Herenhuis

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  Jubelfeestlaan 86, 1080 Sint-Jans-Molenbeek Dit herenhuis in art-deco...

26. Old England - Muziekinstrumentenmuseum

ZATERDAG 16 en DINSDAG 17 MAARS 2024 Meeting Point 2 Hofbergstraat, 1000 Brussel Het BANAD ticket geeft u ook toegang to...

27. Catteau-Horta Kleuterschool

ZATURDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  Sint-Gisleinstraat 40, 1000 Brussel Reservering Victor Horta kreeg in 1895...

28. Brugmann Ziekenhuis

ZATURDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  Place A. van Gehuchtenplein, 1020 Laeken Reservering Met zijn uitgesproken...

29. Voormalige Winkel Wolfers

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  11/13 Arenbergstraat, 1000 Brussel In 1909 klopten de gebroeders…

30. Voormalige gemeentelijke meisjesschool - Herkoliers

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point 35 Herkoliersstraat, 1081 Koekelberg  Voormalige gemeenteschool i...

31. Atheneum Emile André - Instituut Diderot

ZATERDAG 16 MAART 2024 Meeting Point  58 Kapucijnenstraat, 1000 Brussel Het huidige Athénée Émile André was oorspronkelijk…

32. Geneeskundige Stichting Koningin Elisabeth

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  Jean Joseph Crocqlaan 3, 1020 Brussel Reservering In 1926…

33. Taverne l'Espérance

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  1 Finisterraestraat, 1000 Bruxelles In een rustig straatje, op een…

34. Persoonlijke woning Henri Draps

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  47 Prudent Bolslaan, 1020 Laeken Dit art deco-huis dat in…

35. Voormalige cinema Plaza

Voormalige cinema Plaza Alfred Hoch & Michel Polak1928 - 1931 118-126 Adolphe Maxlaan, 1000 Brussel

36. Voormalige drukkerij NIMIFI

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  47 Hopstraat, 1000 Brussel Midden in een overwegend 19e-eeuwse…

37. Gemeenteschool van het Rad

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  11 Van Winghenstraat, 1070 Anderlecht Basisschool La Roue/Het…

38. Voormalige cinema Pathé Palace

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  85-87 Anspachlaan, 1000 Brussel Het Pathé Palace is…

39. Voormalige Woning Oscar Bossaert

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  1 Pantheonlaan, 1081 Koekelberg Met de voormalige woning…

40. Woning Georges Engels

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  19 Eugène Ysayelaan, 1070 Anderlecht Aan de rand…

41. Koekelberg Gemeentehuis

ZATERDAG 16 en ZONDAG 17 MAART 2024 Meeting Point  6 Henri Vanhuffelplein, 1081 Koekelberg Het gemeentehuis van Koekelberg ke...

42. Atheneum Robert Catteau

Atheneum Robert Catteau François Malfait1923 - 1927 49 Ernest Allardstraat, 1000 Brussel

43. Voormalige Scholengroep Josaphat - Gemeenteschool nr.1

ZATERDAG 23 MAART 2024 Plaats van afspraak 229 Josafatstraat, 1030 Schaarbeek De grote bouwer van openbare scholen Henri Jacobs…

44. Scholencomplex van Linthout - Gemeenteschool nr.13

ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  103 Roodebeeklaan, 1030 Schaarbeek Henri Jacobs ontwierp hier een functioneel scholencomp...

45. Huis Cauchie

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24MAART 2024 Meeting Point  5 Frankenstraat, 1040 Etterbeek Dit huis-atelier dat Paul Cauchie voor...

46. Autrique Huis

FAVORIET VAN ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  266 Haachtsesteenweg, 1030 Schaerbeek Victor Horta bouwd...

47. Van Eetvelde Herenhuis

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  Palmerstonlaan 2, 1000 Brussel Dit meesterwerk van Victor Horta…

48. Saint-Cyr Huis

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  11 Square Ambiorix, 1000 Brussel Op nummer 11 van de…

49. Residence Palace

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24MAART 2024 Meeting Point   Wetstraat 155, 1000 Brussel De werken aan dit imposante monument, ond...

50. Voormalige Ateliers Colpaert

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24MAART 2024 Plaats van afspraak 33-35 Monroselaan, 1030 Schaarbeek De voormalige ateliers van schilder-glas...

51. Voormalige Instituut voor Sociologie - Solvay Bibliotheek

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point   Leopoldpark, 137 Belliardstraat, 1000 Brussel Dit bouwwerk werd in 1...

52. Devalck Huis

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  32 André Vanhasseltstraat, 1030 Schaerbeek In 1900 bouwde…

53. Cohn-Donnay Huis - De Ultieme Hallucinatie

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point   Koningsstraat 316, 1210 Sint-Joost-Ten-Noode In 1904 krijgt de ...

54. Paviljoen van de Menselijke Driften

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  Jubelpark Victor Horta aanvaardt, op vraag van beeldhouwer…

55. Woning Herrero

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24MAART 2024 Meeting Point 11 Opaallaan, 1030 Schaerbeek  Een werk dat in 1924 door een…

56. Woning Ajoux

ZATERDAG 23 MAART 2024 Plaats van afspraak 19 Hyacintenlaan, 1030 Schaerbeek  Deze mooie driegevelvilla in de Bloemenwijk…

57. Herenhuis Waxweiler

Enter your text here ... ZATERDAG 23 en ZONDAG 24MAART 2024 Meeting Point Vergoteplein 33, 1030 Brussel…

58. Voormalig Coppez Instituut

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  68-70 Tervurenlaan, 1040 Etterbeek Dit gebouw werd in 1912 opgetrokken…

59. Woning Van Hoof

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  Lambermontlaan 150 - 1030 Schaerbeek In 1910 bouwde Gustave…

60. Villa Collart-Van Gobbelschroy

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  Bloemenlaan 6, 1150 Brussel Huis Collart-Van Gobbelschroy aan Bloemenlaan…

61. Woning Homem de Macédo

Enter your text here ... ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point Paul Deschanellaan 20, 1030 Brussel…

63. Voormalig kantoorgebouw RVS

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  284 Koningsstraat, 1210 Sint-Josse-Ten-Noode Dit functionalistische gebouw werd...

64. Baden van Sint-Joost

ZATERDAG 23 en ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point  23-27 Sint-Franciscusstraat, 1210 Saint-Josse-ten-Noode In 1913 liet ...

65. Woning Winnens

ZONDAG 24 MAART 2024 Meeting Point Square Vergote 16, 1030 Schaerbeek Eind jaren 1920 al bouwde architect…